Přejeme Vám příjemný nákupOhlasy našich zákazníků

ProLidičky: Krásné prostírání, kvalitní práce a milá a ochotná komunikace. Vřele doporučuji.

Ter2203: Prostírání jsme chtěla darovat na Vánoce a po rozbalení jsem se rozhodla si ho nechat. Je totiž NÁDHERNÉ a v tomto počasí úžasně rozzářilo interiér. Velice děkuji a určitě ještě budu objednávat. Všem DOPORUČUJI!

Plamínka: Moc pěkné obrázky na prostírání.

AlžbP: Prostírání jsem si dnes vyzvedla, krásně jste zabalila. Přeji pěkný víkend a ještě jednou děkuji. 

klemji: Nádherné a praktické zboží, okamžité dodání, skvělá komunikace. Děkuji a vřele doporučuji.

EvaEber: Krásné a kvalitní. Mám doporučuji všem kdo chce kvalitu. Vydrží déle než to z obchodu vyzkoušení z vlastní zkušenosti. Děkujeme pořád nám dělá radost.

SolidoArt: Rýchla odozva, veľmi pekné prestieranie, darčekovo zabalené. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

dorka13: Děkuji, velmi rychlé a spolehlivé jednání. Výrobek je moc hezký, doručení perfektní. Všem vřele doporučuji.

klemji: bleskové odeslání, nádherné zboží, děkuji a všem doporučuji.

Alena Rešovská: Dobrý deň, chcem sa poďakovať za Vašu krásnu prácu, ktorú som dostala ako darček pod stromček. Krásne zabalený tovar s prianím na Vianoce. Veľmi sa teším. Prajem krásne ďalšie dni a v novom roku všetko najlepšie.

Markéra Papáčková: Úžasné fotografie - vynikající cit pro detail. Člověk by se na ně mohl dívat celý den a stále by na nich našel něco nového. Bezproblémová komunikace, ochota a vstřícnost autorky k vašim přáním je neskutečná. Vřele doporučuji všem. Produkty (prostírání i obrazy) oživí váš byt a dodají mu jiskru.

Monika Moravová Kotrbová: Paní Třeštíková je nejen úžasná fotografka se smyslem pro úžasný detail, ale hlavně příjemná, ochotná, pečlivá a snažící se vyjít vstříc požadavkům klienta. Její smysl pro detail a dokonalost jsem nikde jinde nenašla. Všem, kdo by váhal zda ano či ne, vřele doporučuji!!!!! Moc Vám děkuji za úžasné prostírky. 

Mirka Koželuhová: Praktické a zároveň pěkné prostírání. Líbí se mi tolik, že je s radostí kupuji jako dárek svým známým. Těm se také líbí. :-)

Miška: Krásné a jedinečné 👍👍👍🎉🍀🌟

Nada1964: Velmi milý obchůdek, krásné zboží doporučuji nahlédnout spokojena zákaznice.

H. Radova: Dekuji za zasláni zboží. Je to pro dceru a moc se jí vše líbí. Takže ještě jednou moc děkuji. Mějte se hezky.