Zde, Vám nabízíme pár tipů na originální design Vašeho domova.Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický standard, je nutné počítat s tím, že níže uvedené tipy jsou časově a finančně náročnější.

 


Dopřejte si koupelnové předložky od světových návrhářů např.:

Osmany Laffita, 

který presentuje své kolekce v Paříži, New Yorku a Miami. Prestižní módní magazín Vogue En Español ho vyznamenal prestižním oceněním nejlepšího návrháře "Designer´s Choice Award".

Karim Rashid 

Luigi Colani


Od podlahy


Velmi zajímavým tipem pro zájemce o podlahy z marmolea, vinylu apod., je digitální tisková technika. Tato technologie je ojedinělá a vyznačuje se vysokou kvalitou. 

Dekor si můžete buď vybrat z nabídky společnosti, nebo si ho navrhnout sami, což Vám zaručuje, že Vaší podlahu si nikdo jiný nepořídí.

Materiály jsou vysoce kvalitní a jsou šetrné k přírodě. 


Další zajímavá možnost je i pro "klasické" plovoucí podlahy.

I zde se dají najít luxusní kousky, které jsou velmi originální. 

Je nutné zdůraznit, že se nejedná o standardní dekory, takže s napodobeninou dřevěných prken, břidlice či parket se můžete rozloučit. Jedná se o exkluzivní dekory a edice navrhované světovými návrháři. 

I zde je dbáno na vysokou kvalitu a šetrnost k přírodě.


Dále, co se dnes téměř vůbec nedělá, jsou klasická poctivá dřevěná prkna.

Mít krásné široké a vysoké prkno je záruka, že Vám vznikne vskutku poctivá dřevěná podlaha. 

Vzhled, jak bude podlaha vypadat, si zvolíte sami, a to Vám opět zaručuje originalitu, která vydrží i několik staletí. Už naši předci měli tyto krásné podlahy, které se dochovávají dodnes. 

A pokud se o tyto podlahy staráte, tak i zde platí, "čím starší tím krásnější".


Dlažba a obklady

Dnešní trh s tímto zbožím Vám nabízí i velmi zajímavou nabídku, a to v podobě opatrně rozebraných dlažeb a obkladů ze starých historických domů, které byly bohužel zbourány. Většinou se jedná o domy z Evropy jako např. Španělsko či Itálie.  

I tyto staré obklady a dlažby lze využít do Vašeho interiéru, a to jako velmi zajímavý, krásný a historicky cenný solitér. Opět, zde máte záruku, že máte originál, který byl vyrobený v minulosti a na trhu se již nebude opakovat a když tak už pouze jako "Retro styl". Již dříve si lidé nechávali dovážet z ciziny zajímavé zboží, a to stejné bylo i naopak do ciziny z Čech. 

Tak se pojďme vypravit do minulosti v pojetí 21. století.