SADA: obrazy + prostírání PRO MAKOVOU PANENKU

05.06.2020

Luxusní sada pro dámu, která jak sama říká "Jsem Maková panenka"Jedinečnost okamžiku.


Velkoformátová fotografie No. 1
Velkoformátová fotografie No. 1
Velkoformátová fotografie No. 2
Velkoformátová fotografie No. 2

Chcete vědět jak tato "maková zakázka" vznikala? Podívejte se na https://www.living.cz/poklickou-vznika-makove-poteseni/

Specifikace zakázky:

Velkoformátová fotografie:

Počet kusů: 2 

Rozměr: 60x40 cm

Materiál: matný foto papír

Rám: dřevo / sklo

Prostírání:

Počet kusů: 20 

Rozměr: 40x30 cm

Materiál: měkký banner - 510g (nadstandardní gramáž), matný "sametový" hladký povrch s jemnou strukturou plátna, spodní strana je bílá, zaoblené hrany. Na dotyk velmi příjemné.

Tisk: HP Latex 1500 (šíře 3,2 m) - latexová tisková technologie.

Nejekologičtější tisková technologie - možno použít bez omezení (včetně dětských pokojů apod.), absolutně bez zápachu. O něco vyšší kvalita tisku, než UV tisk. Ekologický tisk s vodou ředitelnými inkousty umožňuje následné zpracování bez vyvanutí. Inkousty nezapáchají. Umožňuje tedy výrobu všech produktů a reklamních nosičů, které znáte u jiných tiskových technologií, avšak s přidanou hodnotou ohleduplnosti k přírodě.

Tisky probíhají ve specializované tiskárně v Brně.

Cena zahrnuje: návrh celkového konceptu, aranžmá, dekorace, příprava, foto, úpravy a finální podoba to vše připravili Monika a Filip. 

Děkujeme za báječnou spolupráci.

Upozornění: na veškeré fotografie, které vytvoříme, se vztahují naše autorská práva. Není tedy možné bez našeho souhlasu fotografie dále šířit, prodávat, účastnit se soutěží apod. Děkujeme za respektování autorských práv. 


Líbí se Vám naše práce? Máte přání? Napište nám.