FOTOGRAFIE / FOTOOBRAZY / FOTOPROSTÍRÁNÍ  na Vaše přání


Fotoprostírání aneb Někdo to rád ostré

Návrhy pro prostírání jsem pojala dle požadavku zákaznice, a to minimalistickým a jednoduchým stylem, a tak více vyniká krása papriček. Nic neruší, neodvádí pozornost. Zároveň jsem si pohrála s perspektivou a doplňkem v podobě jemných kapek, které dodávají celkovému pohledu jiný rozměr. Díky navrženému konceptu si tak zákaznice mohla dopřát kombinaci různých návrhů, což nabízí vskutku originální stolování.

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Fotoobrazy na luxusním plátně natažené na blind rámu, připravené k okamžitému zavěšení. 

Pro MŠ Sedmikráska

Fotografie 7krásky je zcela "jednoduchá" až minimalistická. Díky tomu je velice dobře čitelná a zároveň umocněná její krása. Člověk je tak vtažen do středu této krásy a oči nemají potřebu nikam utíkat. 

I rozměry mají co nabídnout. Hlavní motiv je ve čtvercovém formátu. Takto vznikla dokonalá symetrie tvarů, kruh a čtverec. A aby byl celkový pohled více umocněn, zbylé dva doplňující motivy jsou ve formátu vysoký - úzký obdélník. Tím vznikl bonus v podobě variability v rámci zavěšení jednotlivých fotoobrazů, který jistě majitelka ocení. 

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Velmi poetický projekt, který vznikl na základě propojení dvou uměleckých směrů. Básně vs. Fotografie. Sbírka básní tak díky fotografiím získala zcela nový rozměr. Rozměr, který je především pro Vás zákazníky na vlně zklidnění mysli, potěchy oka a prolnutí do říše fantazie.

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Fotoobraz na luxusním plátně v dřevěném rámu, připravený k okamžitému zavěšení. 

Svatební dar pro budoucí manželský pár.

Svatba. V našich životech výjimečná a do jisté míry přelomová událost. A právě proto bychom měli věnovat pozornost, jaký dar vybereme či necháme vytvořit. 

Foto s poselstvím minulosti, současnosti a budoucnosti. 

Minimum minima aneb I květiny tančí

Nevěsta: jemné kvítky v magické fialové barvě.

Ženich: jednoduchost, čisté linie.

Společný koníček budoucích manželů: tanec.

Poselství: život je tanec, který se předává dalším generacím.

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Fotografie jako přání, která se snoubí s autorskou básní. Tisk na luxusní papír, rámováno v dřevěném rámu připravené k okamžitému zavěšení.

Svatební dar pro budoucí manželský pár.

Svatba. V našich životech výjimečná a do jisté míry přelomová událost. A právě proto bychom měli věnovat pozornost, jaký dar vybereme či necháme vytvořit.

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Fotoobrazy na luxusním plátně v dřevěném rámu, připravené k okamžitému zavěšení. 

&

Prostírání na měkkém až sametovém banneru se strukturou plátna. Eko tisky. 

Tato luxusní sada vznikla pro dámu, která o sobě říká "Jsem Maková panenka".  

Zajímá Vás, jak tato zakázka vznikala? Krok po kroku ji naleznete v článku, který je publikovaný na Living.cz

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Fotoobrazy na luxusním plátně natažené na blind rámu, připravené k okamžitému zavěšení. 

Pro majitelku butiku a milovnici barevné kombinace: černá x červená x bílá

Oblečení pro butik je vybíráno a dováženo od návrhářky, která pravidelně pořádá módní přehlídky a zakládá si především na kvalitním materiálu a zpracování. 

A tak jsme vybrali pár kousků, které se nafotily ve velkém detailu, aby vynikla vysoká kvalita materiálu a zároveň i precizní zpracování.

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Jedinečné blogy musí mít jedinečné foto. Kouzlo těchto blogů potažmo příběhů je především v emocích, které jsou díky jednotlivcům vkládány, a poté je vytvořen harmonický celek. 

I my máme tu čest se podílet na příbězích: 

Před více jak 22 lety střetly se naše pohledy a já v tu chvíli věděla, že on je ten pravý. Začali jsme se scházet, ale nám to nestačilo. Pro mnohé bláznovství možná i nerozvážný krok, po měsíci jsme začali spolužít žít bok po boku v dobrém i zlém. A tak společně jdeme dalšími dny, týdny, měsíci roky. Během této cesty máme krásné a šťastné chvíle ale i chvíle zoufalství či smutku. Minulý rok v jeden velmi sychravý podzimní den jsme se pohádali. Já musela odejít ven pročistit si hlavu. On musel po mém odchodu za chvíli odjed do práce. Smutné srdce mi bušilo a po chvíli mi řeklo, "Běž domů." 

A jak to dopadlo? Dozvíte se zde

Koncept + Foto + Návrh + odeslání = FMdesign


Líbí se Vám naše práce? 

Neváhejte nás kontaktovat. 

Jsme tu pro Vás!


Upozornění: na veškerou naši tvorbu, kterou vytvoříme, se vztahují naše autorská práva. Není tedy možné bez našeho souhlasu fotografie aj., dále šířit, prodávat, účastnit se soutěží apod. Děkujeme za respektování autorských práv.