Naše práce pro Vaše jedinečné okamžiky Ohlasy našich zákazníků

ZB: Dobrý den Filipe a Moniko, velice děkuji za rychlost zaslání prostírání, to by snad nezvládl ani poštovní holub:)))),prostírání je krásné, materiál velice příjemný, jsem nadšená, krásně mi ladí s kytičkou, kterou mi dělala paní také z Fleru a má přesně ty bambulky, jako jsou i na prostírání:))),ještě jednou veliké díky i za vaše milá slova. Přeji vám pevné zdraví, mnoho lásky, veselých dní a hlavně hodně nápadů a spokojených zákazníků, jako jsem byla i já. Mějte krásné jarní dny. 

Kacterka: Velice cením celkového zpracování, a to jak motivem tak i materiálem, který příjemně překvapil. Rychlé doručení. Hodně milá komunikace. Děkuji.

DanaR: Dobrý den paní Moniko, včera jsem si vyzvedla ze Zásilkovny balíček a opravdu musím poděkovat nejen Vám, ale i Vašemu manželovi za krásné originální prostírání. Určitě se bude všem líbit. Moc Vám děkuji za spolupráci a věřím, že se brzy ozvu.

TomVoz: Krásné ráno, dnes jsem obdržel od pošťáka nádhernou výhru. Je ve skutečnosti ještě krásnější než na obrázku. Nádherné zabalení mi bylo líto zničit. Ještě jednou moc děkuji za moc pěknou výhru opravdu potěšila nejen mne.

ProLidičky: Krásné prostírání, kvalitní práce a milá a ochotná komunikace. Vřele doporučuji.

Ter2203: Prostírání jsem chtěla darovat na Vánoce a po rozbalení jsem se rozhodla si ho nechat. Je totiž NÁDHERNÉ a v tomto počasí úžasně rozzářilo interiér. Velice děkuji a určitě ještě budu objednávat. Všem DOPORUČUJI!

Plamínka: Moc pěkné obrázky na prostírání.

AlžbP: Prostírání jsem si dnes vyzvedla, krásně jste zabalila. Přeji pěkný víkend a ještě jednou děkuji. 

klemji: Nádherné a praktické zboží, okamžité dodání, skvělá komunikace. Děkuji a vřele doporučuji.

EvaEber: Krásné a kvalitní. Mám doporučuji všem kdo chce kvalitu. Vydrží déle než to z obchodu vyzkoušení z vlastní zkušenosti. Děkujeme pořád nám dělá radost.

SolidoArt: Rýchla odozva, veľmi pekné prestieranie, darčekovo zabalené. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

dorka13: Děkuji, velmi rychlé a spolehlivé jednání. Výrobek je moc hezký, doručení perfektní. Všem vřele doporučuji.

klemji: bleskové odeslání, nádherné zboží, děkuji a všem doporučuji.

Alena Rešovská: Dobrý deň, chcem sa poďakovať za Vašu krásnu prácu, ktorú som dostala ako darček pod stromček. Krásne zabalený tovar s prianím na Vianoce. Veľmi sa teším. Prajem krásne ďalšie dni a v novom roku všetko najlepšie.

Markéra Papáčková: Úžasné fotografie - vynikající cit pro detail. Člověk by se na ně mohl dívat celý den a stále by na nich našel něco nového. Bezproblémová komunikace, ochota a vstřícnost autorky k vašim přáním je neskutečná. Vřele doporučuji všem. Produkty (prostírání i obrazy) oživí váš byt a dodají mu jiskru.

Monika Moravová Kotrbová: Paní Třeštíková je nejen úžasná fotografka se smyslem pro úžasný detail, ale hlavně příjemná, ochotná, pečlivá a snažící se vyjít vstříc požadavkům klienta. Její smysl pro detail a dokonalost jsem nikde jinde nenašla. Všem, kdo by váhal zda ano či ne, vřele doporučuji!!!!! Moc Vám děkuji za úžasné prostírky. 

Mirka Koželuhová: Praktické a zároveň pěkné prostírání. Líbí se mi tolik, že je s radostí kupuji jako dárek svým známým. Těm se také líbí. :-)

Miška: Krásné a jedinečné 👍👍👍🎉🍀🌟

Nada1964: Velmi milý obchůdek, krásné zboží doporučuji nahlédnout spokojena zákaznice.

H. Radova: Dekuji za zasláni zboží. Je to pro dceru a moc se jí vše líbí. Takže ještě jednou moc děkuji. Mějte se hezky.