Dokonale vypitá láhev

"Dokonale vypitá láhev" nová dimenze obalového skla určeného do odpadu, tepelným zpracováním se z něj stává předmět ozdobný použitelný jako dekorace, miska na vše možné, případně předmět žertovný.

Jistě si každý využití najde.

Pohostěte Vaši rodinu či přátele a pohrajte si s přípravou servírování Vašeho lahodného jídla, které jste s láskou připravili. Dáváte tak tím najevo, že Vám na lidech kolem stolu záleží a přejete si, aby se cítili spokojeně. Však ne nadarmo se neříká "jíme i očima".

Jemně oblé tvary se zachovaným reliéfem Staropramen jistě ocení příznivci této značky.

Prostírání "Navždy spolu" bude skvělým parťákem dokonale vypité pivní láhvi. Dáme jedno nebo tři? 

Hladká struktura s jemnými tvary, které doplňuje tmavě hnědá barva, dodává celkovému vzhledu rozměr elegance. I to Vám může nabídnout pivní láhev.

Vinné láhve a jejich dokonalé tvary, takto zpracované nabývají na smyslnosti. Temná barva jim dodává jistou dramatičnost, která k vínu neodmyslitelně patří.   

Mechové prostírání "Zářím pro tebe" spolu s dokonale vypitou vinnou láhví tvoří harmonický celek s nádechem elegantního splynutí.  

Láhev bylinného likéru Becher má jistě co nabídnout. Její zajímavostí je industriální vzhled, který umocňuje příjemná zelená barva.  

Prostírání "Chuť pozdního léta" se snoubí s dokonale vypitou láhví v souladu přírody a industriální podoby.  

Až si s rodinou či přáteli užijete společné chvíle u dobrého jídla a pití, nezapomeňte, že láhve mohou být u Vás i v této originální podobě. 

Servírování, které má svůj styl. Stůl plný barev a chutí. 

Prostírání, které si můžete mixovat dle Vaší fantazie, kde se meze nekladou.

Tyto výrobky jsme pro Vás vybrali jako TIPY, které jistě ocení jak páni, tak i dámy.

Za FMdesign pro Vás připravila Monika Třeštíková

Carpe diem.


Líbí se Vám naše práce?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás!