A jak vzniká naše práce? Zde se o tom něco málo dozvíte. Přejeme příjemné čtení.


Nový kabát

08.04.2021

Již delší dobu jsem měla v hlavě představu nového designu prezentace našich fotoobrazů. Hlavní myšlenka spočívala především v tom, ukázat Vám našim zákazníkům širší pohled na variabilitu fotoobrazů, které naleznete v naší nabídce. A tak když se naskytla malá chvilka, s nadšením jsme se s Filipem pustili do práce.

Je zimní podvečer, tma, zima jako když praští, hustě sněží a od světel z pouličních lamp se sníh leskne jako drobné jiskřičky. Jdete z práce domů a hlavou se Vám honí jasná myšlenka. Myšlenka na jednu osobu, která roztančí Vaše motýli v břiše. Vaše tělo zaplavuje pocit tepla, štěstí a především pocit zamilovanosti.

Svatba. Pro jednoho obřad s tradicí a pro druhého zbytečnost. Prostě každý jsme jiný a máme svůj úhel pohledu, což si myslím, že je do jisté míry v pořádku.

Minimum minima

17.06.2020

Velice ráda se věnuji zakázkám, které mohu vytvářet přímo tak říkajíc "na tělo". Vždy je to takový malý/velký adrenalin. Baví mě právě to, že každá zakázková práce má svá určitá specifika. Každý jsme jedinečný ať už stylem, požadavky či představou.


Upozornění: na veškerou naši tvorbu, kterou vytvoříme, se vztahují naše autorská práva. Není tedy možné bez našeho souhlasu fotografie aj., dále šířit, prodávat, účastnit se soutěží apod. Děkujeme za respektování autorských práv.