Za FMdesign Vám přejeme příjemnou chvilku při čtení našich článků. Filip a Monika

Publikujeme i na Living.cz

https://www.living.cz/vznika-netradicni-svatebni-dar-rezii-symbolu/

https://www.living.cz/poklickou-vznika-makove-poteseni/


Již delší dobu jsem měla v hlavě myšlenku, že z našich fotografií potažmo produktů vytvořím sady. Ale jak už to tak bývá, pokaždé přišlo něco jiného a tak vlastně nebylo ani, kdy. Ovšem díky poslední velmi milé zákaznici, která si objednala fotoobraz, a k tomu prostírání jsem se rozhodla, že MUSÍM tento projekt realizovat a hlavně vypustit ven...

Po nekonečně dlouhé zimě dorazilo tolik vytoužené jaro. A když už tu bylo jaro tak jakoby mávnutím kouzelného proutku tu máme léto. Léto. Čas dlouhých, teplých dní, večerů a nocí. A k těmto dnům neodmyslitelně patří jak jinak než dobrá společnost lidí, dobré jídlo a pití.

Mám moc ráda chrpy a obzvláště ty modré. Jako malá jsem vyrůstala v Krušných horách, kde o chrpy nebyla nouze. Proto udělat kytičku z chrp pro rodiče nikdy nebyl problém. Nicméně jak už to tak bývá, osud člověka zanese do různých končin. A tak se to stalo i mně a mému manželovi. Skončili jsme v Praze, kde žijeme již nějaký ten pátek....

Nový kabát

08.04.2021

Již delší dobu jsem měla v hlavě představu nového designu prezentace našich fotoobrazů. Hlavní myšlenka spočívala především v tom, ukázat Vám našim zákazníkům širší pohled na variabilitu fotoobrazů, které naleznete v naší nabídce. A tak když se naskytla malá chvilka, s nadšením jsme se s Filipem pustili do práce.

Je zimní podvečer, tma, zima jako když praští, hustě sněží a od světel z pouličních lamp se sníh leskne jako drobné jiskřičky. Jdete z práce domů a hlavou se Vám honí jasná myšlenka. Myšlenka na jednu osobu, která roztančí Vaše motýli v břiše. Vaše tělo zaplavuje pocit tepla, štěstí a především pocit zamilovanosti.

Svatba. Pro jednoho obřad s tradicí a pro druhého zbytečnost. Prostě každý jsme jiný a máme svůj úhel pohledu, což si myslím, že je do jisté míry v pořádku.


Upozornění: na veškerou naši tvorbu, kterou vytvoříme, se vztahují naše autorská práva. Není tedy možné bez našeho souhlasu fotografie aj., dále šířit, prodávat, účastnit se soutěží apod. Děkujeme za respektování autorských práv.